AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / Що утнув творчий дух Івана Марчука

Що утнув творчий дух Івана Марчука

19 січня 2010

Іван Марчук

«
»

19 січня, на Водохреща, в галереї святкували своє свято – відкриття виставки Івана Марчука. На презентацію зібралися всі, хто був заінтригований ще не баченим, новим циклом робіт майстра. Та й сама назва виставки – «Витівки творчого духу» – вже містила в собі таїну: що ж утнув творчий дух українського генія?
Маестро дійсно подивував глядачів, адже «Десятий Марчук» був зовсім відмінний від попередніх циклів. «Погляд у безмежність» – це спроба поринути у височінь, у безмежжя, де закінчується всякий вимір. Твори цього циклу – втілення глибокого відчуття невідомого, вони виходять за межі людського розуміння, де присутні здоровий глузд та логіка. Циклу властивий сюрреалістичний інтуїтивний надзв’язок зі світом, який є програмою не лише для художника, а й для глядача. Він стверджує безмежну свободу уяви, неконтрольованість творчого процесу будь-якими логічними началами. Проте, на відміну від сюрреалізму, живопис Марчука не містить сюрреалістичного абсурду, хаосу. Мистець апелює до містичних, космічних сил, «п’ятого виміру» абстрактного мистецтва, яким у Марчука є «безмежність».

Афіша

«ПРОСТІР ПЕРЕБУВАННЯ»22 квітня 2024

Персональна виставка одеського художника Дмитра Величка вперше презентується в Києві, що дає можливість поціновувачам мистецтва увійти в його авторський «Простір перебування», відзначений особливим світовідчуттям. Своїм нефігуративним композиціям Дмитро Величко свідомо не дає назви, запрошуючи глядача до співтворчості. Це спонукає замислитися про тотожності/подібності/відмінності в синонімічному ряді: простір буття, розташування, знаходження, присутності, перечікування…

Митці

Флінта Зеновій Петрович Флінта Зеновій Петрович
Зеновій Флінта народився 1 вересня 1935 р. на Тернопільщині, (помер 2 квітня 1988,м.Львів). 1959 р. закінчив відділ декоративного розпису Львівського училища прикладного мистецтва ім. І.Труша. У 1959-1965 рр. навчався на відділі художньої кераміки у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва.