AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Олег Філь. Поворотна мить

Олег Філь. Поворотна мить

16 серпня 2011

«Треба просто йти дорогою життя», – стверджує Олег Філь. Художник наповнено проживає кожну мить, тут і зараз, тому шлях його посутній. Саме тут і тепер цвіте «Баклажан» і «Кактус». В «Актах» народжується співбуттєвість жіночих образів із простором. Легкі й прозорі, вони цілісні, але щомиті можуть розчинитися і водною стихією проникнути в невідомі глибини.
Сила фактури й кольору робіт мистця утримує емоцію на поворотній миті. Тому глядач сам обирає шлях води: чи вона переможе чи підкориться у протистоянні зі штучною перепоною дамби.
За всієї своєї нібито композиційної статичності роботи художника багатолінійні, поліфонічні. Це досягається завдяки глибині й градації синьої барви, що на емоційному рівні урівноважує пристрасть із медитативним відстороненням.
«Поворотна мить» Олега Філя – це авторська точка відліку в розмитій системі візуальних координат, спрямованих в ірреальність.

Галерея «АВС-арт»Картини Олега Філя пронизані одухотвореністю поета і, водночас, іронічним відстороненням філософа-стоїка. І в кожній – життєрадісність пензля. І в кожній – мука торування місця для невловимого і напівзабутого. І в кожній – борсання у млі невизначеності й, водночас, легкість повернення та впізнавання.
Нехтуючи позірною красивістю, мистець прагне висловлюватися чесно й безкомпромісно. Можливо, іноді занадто прямолінійно, а іноді наївно, але щиро й професійно він творить світ, укорінений у традицію, але зітканий із вібрацій сучасності. І вітальність живопису художника підштовхує глядача до «іншого», несуєтного споглядання.
А сам художник дивиться на нас гостро й чіпко, і цей погляд ніби осяяний світлом його душі.

Петро Бевза,
мистець
 

Афіша

«ІДЕНТИФІКАЦІЯ МІСТА»23 жовтня 2018

Полтавський художник Вартан Маркар’ян уже кілька років поспіль працює над темою урбаністичного, промислового пейзажу, досліджуючи в живописі діалог між людиною й містом. Його персональна виставка «Ідентифікація міста» представляє в залах галереї «АВС-арт» роботи, об'єднані даним напрямком.

Митці

Шкарупа Валерій Шкарупа Валерій
Народився 1950 року в Сумах. Працює в живописі, графіці, кераміці. Навчався в Московському інституті реставрації (ВНДІР).