AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки

Михайло Демцю. Малярство

12 серпня - 6 вересня 2014

Зачарований магією палітри Михайла Демцю, вдивляюся в круговерть потоків, що їх зчиняє на полотні стронціанова жовта, розведена білилами, – цілий велетенський світ небес, роз’ярілий жариною гарячого тону, несе вибухові імпульси емоційного піднесення, внутрішньої радості мистця, його зачудування махами широкого пензля, який витворює пастозну культуру на площині і з якого ця сама стронціанова жовта спливає густими травнево-медовими, широкими, як слід лопати на розпеченому піску, мазками-шарами…

Незабаром – наш новий виставковий сезон
 
Галерея «АВС-арт» зачинена до 12 серпня. 
Чекаємо на Вас у новому виставковому сезоні, котрий представить мариністику Степана Ярового й Віктора Романщака, химерний живопис Андрія Гуренка, полтавську маестрію родини Іванюків та багато інших векторів образотворення непересічних майстрів пензля.
Гарного Вам літа, сповненого світлих і яскравих вражень!

Людмила Задорожна. Малярство, графіка

10 червня - 3 липня 2014

Палітра краєвидів Людмили Задорожної насичена тишею з тисячі тонів і напівтонів. Квіти й дерева – як живі: вони вміють сумувати й радіти, співати й шепотіти, мріяти й прощатися, дивитися в небесну блакить і ловити свої відображення в дзеркалах калюж. Улюблені «персонажі» художниці – дощі, вечори, ночі, сніги, сонця, човни, будинки, півні – завжди різні й завжди настроєві. Вона має дивовижний дар відчувати настрій довкілля, тому мисткині так легко знов і знов іти на поклик дерев і квітів, вікон і скверів й розгадувати їхні таємниці.

Мистецька шевченкіана. Малярство, графіка

13 травня - 7 червня 2014

Живописна і графічна добірка, представлена у травні в галереї «АВС-арт» як знак пошанування Тараса Шевченка, об’єднала роботи українських художників, котрі вже мають музейне значення. Це майстри образотворення Валентин Алтанець, Ніна Буряк, Левко Воєдило, Стефанія Гебус-Баранецька, Орест Гнатів, Сергій Гнойовий, Феодосій Гуменюк, Володимир Ємець, Богдан Задорожний, Віктор Зарецький, Софія Караффа-Корбут, Віктор Кириченко, Юрій Коваленко, Олена Кульчицька, Леопольд Левицький, Микола Мазур, Іван Марчук, Ядвіга Мацієвська, Олег Мінько, Ярослава Музика, Богдан Підкулицький, Роман Романишин, Сергій Савченко, Петро Сипняк, Петро Шолтес, – справді достойні імена й колекційні, високого стилю, роботи.

Сергій Рєпка. Малярство

15 квітня - 10 травня 2014

Сергій Рєпка – віртуоз натюрморту й пейзажу. Його краєвиди розмаїті за сюжетами й настроєм, за притаманною їм образною значущістю. Не копіюючи побачене, мистець творить інколи крихітні за розміром етюди, підкреслюючи в них характерні особливості ландшафту, надихаючи їх власним настроєм. Яскравий живопис і життєрадісність світосприйняття пробуджують у нас ті самі емоції, які сповнювали вразливе серце маестро. Краєвиди С.Рєпки тяжіють до етюдизму, проте завжди довершені в усіх художніх вимірах. Їх характеризує лірико-поетичний настрій та вишукана піднесеність.

Петро Гончар. Малярство

18 березня - 12 квітня 2014

Коли я бачу твори Петра Гончара, у мене аж у голові паморочиться. Це як у спеку – до джерела. Де п’єш просто воду, а в ній – чистота, свіжість, нескаламученість. «Вміння малювати», самозакоханим его, кон’юнктурою «державного мистецтва». А йому це було би так легко. «Все життя бігав від цього вміння», – і добіг до граничного мінімалізму. Майже дитяча лінія, визивна аскеза фрагментарної композиції, текст. Те, що з’являється саме по собі, без твого корпіння. З’являється і зникає. Залишається хіба тільки текст – він, як каже Гончар, «створює вібрацію».

Олексій Малих. Малярство

25 лютого – 15 березня 2014

Його живопис горить соляріями. Справді горить – коли вимкнути ввечері електрику, простір у його майстерні просто бринить. Аура, «нетварне світло»? Раціональних пояснень годі й шукати. Малих – транслятор сонячної енергії. Його рукою хтось водить. І цей «хтось» диктує правила живопису. Живопис Малих не віддзеркалює, а випромінює світло. Він – летючий, бо на одному диханні, він несеться з гір, як злива. Майнули якісь постаті, звірі, птахи – злива захоплює всіх. Захопила все, що є в житті, й вихлюпнула на полотно перед нами. Слухай, дивися, можеш навіть помацати – нуртує саме життя.


Виставки Фоторепортаж

Афіша

«ПРОСТІР ПЕРЕБУВАННЯ»22 квітня 2024

Персональна виставка одеського художника Дмитра Величка вперше презентується в Києві, що дає можливість поціновувачам мистецтва увійти в його авторський «Простір перебування», відзначений особливим світовідчуттям. Своїм нефігуративним композиціям Дмитро Величко свідомо не дає назви, запрошуючи глядача до співтворчості. Це спонукає замислитися про тотожності/подібності/відмінності в синонімічному ряді: простір буття, розташування, знаходження, присутності, перечікування…

Митці

Грох Микола Грох Микола
Народився 16 травня 1936 року в Ленінграді. Дитинство провів у селі під Києвом. 1957-го закінчив Київське училище прикладного мистецтва, відділення художнього текстилю. 1960-1967 рр. – навчався в Київському державному художньому інституті. Працював у Художньому фонді України (1960-1964), у видавництві «Мистецтво» (1964-1967).