AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Жанрові інтерпретації: краєвид, натюрморт, портрет

Жанрові інтерпретації: краєвид, натюрморт, портрет

12 червня - 18 серпня 2012

Виставка «Жанрові інтерпретації» – це добірні краєвиди, натюрморти й портрети Юрія Вінтаєва, Миколи Деркача, Олени Нечипоренко, Миколи Могилата, Дмитра Сироватки, Віктора Чурсіна, Михайла Кокіна, Наталії Лози, Юрія Коха, Юрія Сяркевича, Івана Кулика, Лариси Годунової й інших мистців.

Колеги називають картини професора Юрія Вінтаєва поемами. В них і справді є щось епічне.

Микола Деркач пише великими мазками, експресивно, майже кожна робота виконана за один сеанс на пленері, художник порівнює свої роботи зі «швидким танцем зі світлом».

Найяскравіше індивідуальність Михайла Кокіна розкривається в пейзажах. Географія його полотен надзвичайно широка: від Чукотки до Парижа через Кавказ, але домінантний мотив – це рідне село Єгорине на річці Орель.

Після виключення зі спілки Іван Кулик малював «дармограєм». Так називав Шевченко роботу не на замовлення, а коли сам вибираєш собі тему і працюєш для душі. Природа, можна сказати, його врятувала. Малював до самозабуття.

Наталія Лоза: «У своїх роботах я прагну йти до людей із добром, оптимізмом і світлом. Не вважаю за потрібне відмовлятися від реалізму в живописі, бо реальний світ мене абсолютно влаштовує».

Олександр Ольхов: «Бути модним – це завжди вчорашній день. Кожен художник творить від себе, те, що в нього всередині. Я виражаю тільки себе. А той, хто намагається сподобатись, обманює».

Юрій Сяркевич не хитрує й не мудрує з пензлем, щоб подивувати мистецького гурмана. Модернові витребеньки не для нього. З його розгонистих соковитих мазків постає вічна сутність світу, витвореного найбільшим із-поміж художників – Творцем. А він каже, що лише вловлює її і закодовує на полотні.

Валентин Українець часто застосовує постмодерністський прийом цитування. Персонажі й теми картин лежать поза часом. Вони живуть у застиглому просторі.

На роботах Віктора Чурсіна можна побачити метод оптичного змішування кольорів, він кладе поруч чисті кольори, що при спогляданні на певній відстані змішуються. Цим способом користувалися противники імпресіонізму – пуантилісти.

Афіша

«СІРА ПЕЙНА»19 березня 2024

«Сіра Пейна» – нова виставка живопису й графіки Анатолія Дністрового, названа, як і його нова повість «Сіра Пейна» (К.: Віхола, 2023. – 208 с.), що презентуватиметься в рамках події 13 квітня. Колір Payne’s grey, інспірований палітрою англійського художника Вільяма Пейна, добре відомий серед живописців і акварелістів – він відзначається темною глибиною з металево-синім відтінком.

Митці

Ясенєв Олег Oleg Jasenev
Народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980-1983), Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, факультет станкового живопису (1984-1992). Закінчив аспірантуру НАОМА.