AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Новини

Головна / Арт-вісті / Новини / Галерея "АВС-арт" у програмі "Документ"

Галерея "АВС-арт" у програмі "Документ"

10 грудня 2009
ffff

Програма «Документ», мабуть єдиний на українському телебаченні проєкт про культуру високого рівня, запросила  художника Сергія Савченка на цікаву дискусію. Темою розмови була творчість одеського художника. Він прийшов не з порожніми руками, в студії мали нагоду побачити та доторкнутися до його таракуци-талісману, який він не виставляє, але завжди возить із собою. Таркуци – це маленькі висушені гарбузи, які пан Сергій розписує та перетворює на справжні шедеври. Творіння природи, з неповторною формою, поєднується з неповторним живописом одеського митця.
Окрім розмови в студії, глядачі мали нагоду побачити репортаж про галерею “AVS-art” та інтерв’ю з арт-директором Аллою Маричевською, яка прокоментувала експозицію художника.
Передача викликала широкий резонанс та привернула увагу багатьох поціновувачів мистецтва, які тепер активно стежать за виставковою діяльністю галереї AVS-art:

«Хочеться зупинитися в щоденному сум’ятті і пірнути у цей незвичний, але невигаданий справжній світ. Просто це відчуваєш не одразу. Картини створюють особливий настрій, у них є таємниця, яку обов’язково треба розгадати.Дякую».
Леся Вороніна,
письменниця

«Творчої наснаги Вам пане Савченко. Для мене, як для скульптора, приємно було бачити, що сакральний колорит ваших картин народив форму, яка зорганізувалася у скульптуру».
Василь Бик,
скульптор

Афіша

«ІДЕНТИФІКАЦІЯ МІСТА»23 жовтня 2018

Полтавський художник Вартан Маркар’ян уже кілька років поспіль працює над темою урбаністичного, промислового пейзажу, досліджуючи в живописі діалог між людиною й містом. Його персональна виставка «Ідентифікація міста» представляє в залах галереї «АВС-арт» роботи, об'єднані даним напрямком.

Митці

Журавель Микола Микола Журавель
Народився 1960 року в Магнітогорську, Росія. Закінчив Кримське художне училище ім. Самокиша, Київський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України та мистецького об’єднання «БЖ-арт». Живе та працює в Києві.